توصیه نامه مدیریتی: «ملاحظات و الزامات مورد نیاز در بکارگیری پلتفرم‌های IoT»

 

توصیه نامه مدیریتی در خصوص «ملاحظات و الزامات مورد نیاز در بکارگیری پلتفرم‌های IoT» توسط دبیرخانه فروم اینترنت اشیاء ایران منتشر شد.

با توجه به توسعه خدمات مبتنی بر IoT در کشور و اهمیت برنامه ریزی کلان و درازمدت برای توسعه و استفاده از پلتفرم های مقیاس پذیر، دبیرخانه فروم پس از انجام نظرسنجی عمومی و همچنین برگزاری جلسات تخصصی مابین نمایندگان اعضای فروم، سندی حاوی توصیه های مدیریتی برای ذینفعان موضوع تهیه کرده است.

 

دبیرخانه فروم پس از دریافت نقطه نظرات اصلاحی و تکمیلی متخصصین و فعالین حوزه اینترنت اشیاء، نسخه نهایی این مستند را جهت استفاده نهادهای تصمیم گیر ارسال خواهد نمود.

از این رو، از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در اکوسیستم IoT کشور دعوت می‌شود تا پیشنهادات و نظرات تکمیلی خود در خصوص از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به دبیرخانه فروم IiFاعلام نمایند. مدت زمان در نظر گرفته شده برای ارسال پیشنهادات و نظرات تکمیلی، ۳۰ روز و حداکثر تا تاریخ 10دی‌ماه ۱۳۹۶ می‌باشد.

 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر‌ در این خصوص و پیوستن به فروم اینترنت اشیاء‌ ایران، می‌توانند از طریق این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا شماره تلفن ۸۸۵۱۳۸۱۰-۰۲۱ با ما در ارتباط باشند.

 

دانلود فایل   توصیه نامه مدیریتی در خصوص «ملاحظات و الزامات مورد نیاز در بکارگیری پلتفرم‌های IoT

ورود اعضا