دومین کنفرانس تخصصی

"اینترنت اشیاء ایران"

 (IRAN IoT Conference 2017)

30بهمن الی 2 اسفندماه 1395(February18-20, 2017)  

 درباره کنفرانس:

 

فروم تخصصی "اینترنت اشیاء ایران" در آستانه دومین سال فعالیت خود، بر آن شد تا دومین کنفرانس تخصصی را با هدف بررسی آخرین تحولات و روندهای بین المللی و داخلی را برگزار نماید.

این فروم با توجه به برنامه‌‌های توسعه‌ای مرتبط با شهر هوشمند، هوشمندسازی فرآیند تولید تا مصرف انرژی، توسعه کاربردهای‌IoT‌ در صنایع نفت و گاز، خانه هوشمندُ حوزه سلامت و... که امروز بطور جدی در دستور کار بخش‌‌های حاکمیتی و شرکت‌‌های خصوصی کشور قرار گرفته از یک سو، و روند رو به رشد ارتباطات بین‌الملل و شکل‌گیری تعاملات و همکاری‌های بین‌المللی در حال شکل‌گیری از سوی دیگر، دومین کنفرانس تخصصی اینترنت اشیاء در سطحی وسیع‌تر از سال گذشته برنامه‌ریزی و در تاریخ ۲ اسفندماه برگزار خواهد کرد.

در این کنفرانس مشاوران بین‌المللی، نمایندگان نهادهای حاکمیتی، متخصصان و فعال در حوزه‌های انرژی، مخابرات، حمل‌و‌نقل و سلامت، در زمینه IoT سخنرانی خواهند داشت و مهمترین موضوعات و چالش‌های مطرح حوزه IoT را به بحث و بررسی خواهند گذاشت.

با هدف ایجاد فضای تعاملی بیشتر برای کسب و کارهای خرد وکلان فعال و مرتبط با IoT و ارایه توانمندی‌های داخلی و آخرین دستاوردهای بین‌المللی، همزمان نمایشگاهی تخصصی برای 3 روز متوالی(30 بهمن تا 2 اسفندماه) برپا خواهد بود.

فروم اینترنت اشیاء ایران در این کنفرانس تلاش دارد علاوه بر بررسی فرصت‌‌های ناشی از پیاده‌‌سازی فناوری‌‌های ‌IoT، به تهدیدها و چالش‌های مرتبط با آن بپردازد. به همین منظور از تمامی ذینفعان ایرانی در بخش‌های مختلف مخابرات شهرداری‌ها، حمل‌و‌نقل و ...، مشاوران و مدیران با تجربه بین‌المللی فعال در حوزه‌IoT دعوت می‌شود تا در این کنفرانس حضور و مشارکت جدی داشته باشند.

 

     محورهای اصلی کنفرانس

    بررسی فرصت های تجاری مطرح در حوزه اینترنت اشیاء و چالش های پیاده سازی این خدمات در ایران

    بررسی تجربیات جهانی در زمینه نقش آفرینی شرکت های مخابراتی در زنجیره ارزش خدمات مبتنی بر IoT

    بررسی نقش مدیران فناوری اطلاعات در پیاده سازی IoT و هوشمندسازی صنعت

    بررسی آخرین تحولات فناورانه در اجزای مختلف اکوسیستم IoT

    تجزیه و تحلیل آخرین تحولات مطرح در حوزه سیاست گذاری و تنظیم مقررات در حوزه خدمات مبتنی بر IoT

 

فضای نمایشگاهی

 

 

 

به منظور ارايه توانمندي‌هاي شرکت‌هاي داخلي و بين‌المللي فعال در زمينه IoT، شناخت بازار و ارزيابي از نيازمندي‌ها در اين زمينه و همچنين ایجاد فضای تعاملی میان فعالان و علاقمندان به موضوع IoT، نمایشگاه تخصصی" اينترنت اشياء ايران" با حضور شرکت های فعال در زمینه IoT همزمان با برگزاری دومین کنفرانس تخصصی اینترنت اشیاء ایران، برپاست.

شرکت‌هاي حاضر در این نمایشگاه، طی 3 روز متوالی فرصت ارایه توانمندی و تعامل با ديگر بازیگران را خواهند داشت. 

هزینه ثبت نام
هزینه ثبت نام از 3 الی 28 دی ماه 5000000ریال
هزینه ثبت نام از 28 دی ماه به بعد 5900000ریال

 

 

ورود اعضا