فراخوان عمومی مشارکت در تکمیل پیش نویس طرح جامع اینترنت اشیاء ایران

در سال دوم فعالیت فروم اینترنت اشیاء ایران (IiF)- کانون تفکر تخصصی اینترنت اشیاء (IoT) کشور و پس از برگزاری جلسات مختلف در کارگروه­های تخصصی فروم نیاز است تا بر اساس اهداف کلان فروم IiF‌ مشتمل بر شکل ­گیری و تقویت زیست بوم (اکوسیستم) IoT در ایران، همفکری و هم افزایی با نهادهای حاکمیتی برای سیاستگذاری درست و موثر و رفع چالش­ها، تقویت توانمندی­های بومی در گسترش خدمات متنوع و کاربردی در کشور، کمک به گسترش فعالیت بازیگران ایرانی IoT در بازارهای بین ­المللی و هم­ افزایی به منظور ایجاد و بهره ­برداری از فرصت­های کسب و کار برای فعالان حوزه IoT، طرح جامع اینترنت اشیاء ایران با تمرکز بر افق ۵ سال آتی تهیه گردد.

برای تهیه یک طرح جامع لازم است تعامل سازنده و پویا میان تمامی ذی­نفعان صورت گیرد و با اخذ نظرات و دیدگاه­های شرکت­ها، سازمان­ها و نهادهای خصوصی، دولتی و غیردولتی اثرگذار زمینه هم افزایی و همراهی در تحقق و اجرای سند چشم انداز اینترنت اشیاء برداشته شود.

از این رو، از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در اکوسیستم IoT کشور دعوت می شود تا پیشنهادات و نظرات تکمیلی خود در خصوص نسخه اول پیش نویس طرح جامع اینترنت اشیاء ایران را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به دبیرخانه فروم IiF‌ اعلام نمایند. مدت زمان در نظر گرفته شده برای ارسال پیشنهادات و نظرات تکمیلی، ۳۰ روز و حداکثر تا تاریخ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ می باشد. 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر‌ در خصوص نحوه مشارکت در این پیش نویس و پیوستن به فروم اینترنت اشیاء‌ ایران، می توانند از طریق این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا شماره تلفن ۸۸۵۱۳۸۱۰-۰۲۱ در ارتباط باشند. 

 

ورود اعضا